Dokumenty bieżącego roku szkolnego

Kalendarz 2017-2018

 

Kalendarz roku szkolnego w  2017/2018 

 

Kalendarium  Imprez

 

Kalendarium uroczystości i imprez w roku szkolnym 2017/2018

 w przygotowaniu

 

Dzwonki

Rozkład lekcji i przerw (tzw. dzwonki)

Plan lekcji

Plan lekcji dla przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum na rok szkolny 2017/2018 

 

 

Plan lekcji dla szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2017/2018 - wersja 1.0

 

  

Wychowawcy klas i grup

Wychowawcy grup w internatach w roku szkolnym 2017/2018:

 

 Który internat?

- Biały dom - najmłodsi

- Internat mały (przy wejściu do Ośrodka) - gimnazjum i część ZSZ

- Pałacyk - starsi i najstarsi uczniowie       

 

 

Grupa Bydgoszcz

- Klasa I, klasa II SP

- Sylwia Bordulak, Ewa Druszcz

Grupa Olecko

- Klasa III b, klasa V SP

Aleksandra Sobczak, Joanna Filik-Giera

Grupa Szczecin

- Klasa V, klasa VI SP

Małgorzata Wichańska-Tlak, Ireneusz Talaga

Grupa Przemyśl

- Klasa VIIa i VIIb SP,  klasa II G

Małgorzata Grzeszczuk, Rafał Tlak

Grupa Poznań

- Klasa II i III SPP

- Zofia Sabat, Iwona Kuźnicka

Grupa Warszawa

- Klasa II i III ZSZ (dziewczynki)

- Barbara Weber, Barbara Magdziarz

Grupa Wejherowo

- Klasa II a i b Gimnazjum

- Mirosław Boguszewski, Krzysztof Sobucki

Grupa Wrocław

- Klasa III a i b Gimnazjum

- Wiesław Kowalczyk, Michał Gułowski

Grupa Kalisz

- Klasa III Gimnazjum, Klasa I ZSZ

Agata Stacherzak, Agnieszka Zając

Grupa Kraków

- Klasa III ZSZ

- Urszula Olszowa, Bogdan Prus

Grupa LO

- Klasa I i II LO

Anna Kur, Anna Poks

Grupa LO

- Klasa III LO

- Marzena Sargun, Maria Terlecka

 

 Rozlokowanie budynków i internatów na terenie Ośrodka: 

 

 

 

Wychowawcy klas w szkołach w roku szkolnym 2017/2018:


 

Przedszkole

grupa I - Dagmara Kraus, Anna Drzewiecka


 

Szkoła Podstawowa

Klasa I            – Alekszndra Oleksyk

Klasa II           – Krystyna Pietrzak

Klasa III a       – Małgorzata Żmuda      

Klasa III b       – Dorota Pustuł

Klasa IV         – Marta Skobejko

Klasa V          Małgorzata Pelowska

Klasa VI         – Barbara Tyburcy

Klasa VII a      - Mariola Kłos

Klasa VII b     - Jolanta Rerak

 

Świetlica

Wioletta Różycka - II zmiana

Anna Szotkowska - I zmiana

Ludmiła Goc


 

Gimnazjum

Klasa II a   - Andrzej Senus

Klasa II b   - Ewa Skinderowicz

Klasa III a  - Barbara Pochroń

Klasa III b  - Anna Noganowicz

 

 


 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Klasa 1 a - kucharska                  - Małgorzata Warzecha-Mazurkiewicz

Klasa 2 a   – wielozawodowa        – Piotr Schick

Klasa 3 a – kucharz                    – Katarzyna Krupińska

Klasa 3 b – stolarz                     – Radosław Karsznia

 

 


 

Liceum Ogólnokształcące

Klasa I     - Aleksandra Lenart

Klasa II    – Magdalena Kondratowicz 

Klasa III    – Joanna Surowiecka

 

 


 

Technikum

      Klasa I - Marzena Frydrych

 


 

Opiekunowie:

 

Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy

1 i 2 SPP - Agata Bieleń

3 SPP – Przemysław Sławik

 

 

 

Rozlokowanie budynków w Ośrodku - szkoły, internaty i pracownie zawodowe.