Anna Szotkowska

   

mgr Anna Szotkowska

wychowawczyni  w internacie: przedszkola i klasy I - II

 

 

 

KWALIFIKACJE:

- studia magisterskie: pedagogika – blok rewalidacja

- studia podyplomowe: surdopedagogika

- studia podyplomowe: geografia

- kurs języka miganegodla nauczycieli I i IIstopnia.

 

SPECJALNOŚĆ:

turystyka , geografia Polski – rozbudzanie zainteresowań dzieci sportem, turystyką oraz naszym dziedzictwem kulturowym

 

DODATKOWE:

organizacja w internacie konkursów, wycieczek, zawodów sportowych, zajęć kulinarnych oraz zajęć plastyczno - technicznych

 

O mnie:

 

Jestem osobą, w której jest  sporo ciekawości i wnikliwości wobec świata i ludzi, dlatego  staram się dużo czytać i wciąż poszerzać swoją wiedzę.

 

             W wolnych chwilach lubię wyjeżdżać za miasto i odpoczywać aktywnie na łonie natury. Lubię długie spacery, jazdę na rowerze, lubię jeździć na łyżwach i uwielbiam pływać. Upodobanie do tego rodzaju odpoczynku staram się zaszczepić , moim wychowankom.

 

             Kocham ludzi i lubię z nimi rozmawiać - cieszyć się sobą i pięknem drugiego człowieka. Szukać w innych tego, co najbardziej wartościowe. Dlatego w mojej pracy z dziećmi w Ośrodku staram się  podchodzić do każdego wychowanka indywidualnie, uwzględniając jego możliwości, odmienny charakter i szukać tego, co jest w nim najlepsze, co jest jego mocną stroną. Staram się też uwzględniać problematykę środowiska lokalnego i współczesne problemy cywilizacyjne.

 

              Lubię się uśmiechać, dlatego staram się, aby dzieci, z którymi pracuję też były szczęśliwe i uśmiechnięte. Oprócz zajęć dydaktycznych, wychowawczych, rewalidacyjnych  i opiekuńczych w internacie organizuję różnego rodzaju konkursy, wycieczki, zawody sportowe, zajęcia kulinarne oraz zajęcia plastyczno – techniczne.

 

             Razem z wychowankami bierzemy udział w segregacji śmieci, oszczędzaniu wody i energii. 

 

Kontakt:

telefon do internatu : 71 353 64 69 (w godzinach dyżurów).