Grono pedagogiczne

 

 

 

Ewa Dobrowolska

 

Dyrektor Ośrodka

 

   

Joanna Błaszczyk

Wicedyrektor do spraw
Szkoły Podstawowej 
i Gimnazjum

 

Krzysztof Kowal

Wicedyrektor do spraw
Szkół Ponadgimnazjalnych

 

Alina Brzezińska

Wicedyrektor do spraw 
Opieki i Wychowania

 

 

 

 

Nauczyciele przedmiotowcy

Nauczyciele

 

 

Drzewiecka Anna wych. przedszkolne            Noganowicz Anna  j.polski, historia 
Kraus Dagmara wych. przedszkolne   Gembara Barbara j. polski
Mosior Joanna naucz. blokowe, w.d.ż.                   Kłos Mariola j. polski 
Oleksyk Aleksandra                       naucz. blokowe   Kondratowicz Magdalena j. polski
Pietrzak Krystyna eduk. wczesnoszkolna   Selwa Elżbieta j. angielski
Tokar Marta eduk. wczesnoszkolna   Skobejko Marta  j. angielski
Tyburcy Barbara eduk. wczesnoszkolna   Zarzycka-Pawęda Paulina j. angielski
Żmuda Małgorzata eduk. wczesnoszkolna   Bordulak Tomasz  j. migowy 
Pustuł Dorota naucz. indywidualne, SPP   Kowal Justyna informatyka, JPJO
 S. Bastek Krystyna  katecheza   Rogala Agnieszka informatyka 
Ks. Filinowicz Tomasz katecheza   Dźbik Andrzej w-f
Bieniawska Izabela technika  
Karsznia Radosław w-f
Lesiak Małgorzata plastyka   Skinderowicz Ewa
w-f 
Szymik Anna muzyka, muzykoterapia   Senus Andrzej w-f
Lenart Aleksandra geografia, w-f,    Frydrych Marzena

florystyka,
doradztwo zawodowe, 

Andryszczak Halina  historia   Niedźwiedzińska Małgorzata

fryzjerstwo

 Krupińska Katarzyna  biol., chem.,  wdż   Dobrowolski Wojciech

informatyka,
technikum informatyczne

Schick Piotr biologia   Fedeczko Grażyna krawiectwo
Rerak Jolanta fizyka, chemia   Warzecha-Mazurkiewicz Małgorzata  kucharstwo
rewalid., j.migowy,
Pochroń Barbara matematyka   Cieślak Józef stolarstwo
Surowiecka Joanna  matematyka   Kondratowicz Piotr stolarstwo
podstawy przedsiębiorczości
 Pelowska Małgorzata  j.migowy   Radolińska Bogusława introligatorstwo, SPP
             

 

 

 

Specjaliści

Specjaliści

 

 

Biedka Irena

logopeda

 

Madetko Monika

psycholog

Korczyńska-Michna Marta         

logopeda, integracja sensoryczna

 

Świechowska – Harchala Renata

psycholog

 

Wojciechowicz-Gach Jolanta logopeda

 

  Stacherzak Grażyna   pedagog
Żdanowicz Barbara logopeda   Wargin Magdalena pedagog
                                                                                                                                                                                                        
Majewska Bogusława gimnastyka korekcyjna   Żmuda Magdalena biblioteka

 

 

Wychowawcy internatu

Wychowawcy internatu

 

 

 Bieleń Agata   Jaworska Donata  
Sobucki Krzysztof
Bieniawska Izabela         Sobczak Aleksandra
Bordulak Sylwia         Stacherzak Agata  
Boguszewski Mirosław    Kosztowniak Katarzyna   Szotkowska Anna 
Filik  Joanna   Kur Anna   Talaga Ireneusz
Goc Ludmiła   Kur Juliusz   Tlak Rafał
 Grzeszczuk Małgorzata  

Magdziarz Barbara

 

Wichańska-Tlak Małgorzata

Gułowski Michal   Poks Anna    Zając Agnieszka
Pelowska Małgorzata   Sargun-Masiukiewicz Marzena   Ziołkowska-Kuźnicka Iwona
               

Kowalczyk Wiesław

 

Prus Bogdan

 

 

Olszowa Urszula

 

Sabat Zofia

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Emerytowani nauczyciele

Emerytowani nauczyciele

 

Strona w przygotowaniu

 

 

  imię i nazwisko

lata pracy

stanowisko    zdj imię i nazwisko lata pracy stanowisko

Celejewska Jolanta

 

nauczyciel geografii

 

                Izabela Bieniawska                                            nauczyciel prac technicznych