Zajecia pozalekcyjne

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE - KOŁA ZAINTERESOWAŃ - ROZWIJANIE ZAINTERESOWAŃ - ZESPOŁY TEMATYCZNE

 

  szkoła podstawowa    -    gimnazjum    -    ponadgimnazjalne   -   internatowe   -   dla wszystkich   

 

 zajęcia historyczne                                   

 mgr Anna Jreji                                

           

 zespół redakcyjny                                    

 gazetki szkolnej „Migawki

mgr Magdalena Kondratowicz      

 zajęcia z języka angielskiego                 

mgr Elżbieta Selwa                       

 zespół dziennikarski                                 

 obsługa fanpage i stron www
 foto- i wideoreportaże

                  dr Justyna Kowal                                  

 koło matematyczne                                 

mgr Barbara Pochroń                    

mgr Joanna Surowiecka                 

mgr Małgorzata Guzenda               

 koło filmu krótkiego i animacji filmowej 

mgr Iwona Ziołkowska                

mgr Anna Poks                          

mgr Urszula Olszowa                  

        

 koło ekologiczne                                    

             

 zajęcia internetowe                               

mgr Wojciech Dobrowolski          

                  

 zespół teatralny                                    

mgr Aleksandra Oleksyk                 

mgr Magdalena Żmuda                   

 koło plastyczne                                     

mgr Małgorzata Lesiak               

mgr Anna Poks                         

 warsztaty twórczości muzycznej         

mgr Anna Szymik                          

 koło techniczne                                    

 mgr Izabela Bieniawska             

 

 zajęcia kulinarne "Kuchnie Świata"            

 mgr Małgorzata Grzeszczuk             

mgr Urszula Olszowa                      

 zajęcia psychoedukacyjne                 

mgr Katarzyna Krupińska          

dr Piotr Schick                         

i in.                                        

           

 

kino internatowe - klub kinomaniaka       

projekcje filmów z napisami lub z tłumaczeniem, dyskusje

mgr Krzysztof Sobucki            

 

SPORTOWE

 

 Taneczne                                                

mgr Ewa Skinderowicz         

 Aikido                                                    

mgr inż. Piotr Kondratowicz       

 Aerobik                                                   

mgr Ewa Skinderowicz         

 Koszykówka                                        

mgr Radosław Karsznia             

 Pływanie                                                  

               

 Siatkówka                                               

mgr Andrzej Senus                   

 Zajęcia aktywizujące sportowo           

siatkówka, badminton, tenis stołowy, inne dyscypliny w zależności od upodobań

mgr Andrzej Senus             

 Piłka nożna i halowa piłka nożna                

mgr Krzysztof Sobucki              

dr Michał Gułowski                    

mgr Wojciech Dobrowolski         

            

 Sporty sezonowe                                 

nordic walking, narciarstwo, rowery

nauczyciele W-F               

 Bilard                                                         

mgr Mirosław Boguszewski         

mgr Krzysztof Sobucki              

mgr Wiesław Kowalczyk                

                                        

 Gry zespołowe                                           

siatkówka, koszykówka

mgr Juliusz Kur                  

 Tenis stołowy                                             

tudzież: cymbergaj, piłkarzyki

mgr Wojciech Dobrowolski         

dr Michał Gułowski                     

           

 Siłownia                                              

(w przygotowaniu)

 

 

 

ponadto:

            Program stały pracy internatu        

  • wycieczki (zwiedzanie Wrocławia, Dolnego Ślaska)

  • wyjścia do kin, muzeów, na wystawy i imprezy okolicznościowe w ramach programu kulturalnego Wrocławia

  • udział w meczach piłki nożnej (na stadionie) i meczach koszykówki (w Hali Orbita)

  • internatowe turnieje wiedzowe i promujace aktywność umysłowa, m.in. konkursy słowa, konkurs "Madra sowa", turnieje gier i zabaw logicznych w różnych grupach wiekowych

  • imprezy i konkursy zwiazane z rokiem kalendarzowym, świętami tradycyjnymi - organizowane przez samorzad Ośrodka